platnosc ratalna


O firmie


Firma „KORNER - Systemy Grzewcze” jest aktywna w branży instalacyjnej od 1995 roku. Od początku działalności zajmujemy się kompleksową obsługą klientów i rozwiązywaniem postawionych przez nich zadań.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie załogi i współpracowników oferujemy fachowe doradztwo, wykonanie projektu technicznego, sporządzenie kosztorysu oraz profesjonalny montaż instalacji centralnego ogrzewania, instalacji solarnych oraz wewnętrznych instalacji wodnych i kanalizacyjnych lub gazowych.

W naszej ofercie są urządzenia i materiały takich marek jak: Buderus, Junkers, Vaillant, Heiztechnik, KAN-therm, Meibes, Grundfos, Danfoss i wiele innych.
Są to urządzenia grzewcze takie jak: kotły gazowe i olejowe, kotły na paliwo stałe i biomasę, instalacje solarne, grzejniki oraz materiały instalacyjne (pompy, zawory, filtry, wkłady kominowe, rury, itd.).

Obiekty, które wyposażamy w instalacje sanitarne to zarówno budynki mieszkalne, jak i obiekty hotelowe, produkcyjne czy usługowe.

Firma KORNER jest partnerem kilku instytucji finansowych. Pozwala to naszym klientom na realizację swoich planów inwestycyjnych z wykorzystaniem atrakcyjnych form kredytowania. Firma jest członkiem Stargardzkiej Izby Gospodarczej.